Виробник товару не повинен отримувати меншу додану вартість, ніж торгова мережа, яка його продає — нардеп

event 17:42 Понеділок 31 Січня 2022 ПОЛІТИКА

Член Аграрного комітету Верховної Ради України Дмитро Соломчук провів зустріч з виробниками харчових продуктів та представниками асоціацій від усіх галузей: від рибних господарств до ковбасних цехів. Про це політик повідомив у своєму Facebook.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Головною темою зустрічі стала потреба ринку у збалансованості в стосунках між українськими виробниками й ритейлом.

Дмитро Соломчук наголошує, що українські виробники потребують підтримки від держави, адже виробник, який налаштував важкий технологічний процес, не може отримувати додану вартість меншу, ніж торговельні мережі. 

Коментар: Українські виробники потребують підтримки. Це наша економіка, наші харчові продукти і харчова безпека. Ми маємо думати про наших виробників, розвивати українську переробку і захищати їх від ризиків.

Сьогодні зустрівся з виробниками харчових продуктів та представниками асоціацій, вони представляли усі галузі: від рибних господарств до ковбасних цехів. Головний месидж – ринок потребує збалансованості. Не може виробник, який налаштував важкий технологічний процес, отримувати додану вартість меншу, ніж торговельні мережі“, – розповідає політик.

Українські виробники потребують підтримки.Це наша економіка, наші харчові продукти і харчова безпека.Ми маємо думати…

Опубликовано Дмитро Соломчук Понедельник, 31 января 2022 г.

Дмитро Соломчук описав основні проблеми, які виникають у стосунках між українськими виробниками та ритейлом:

  • Складний “вхід” на полиці магазинів. Умови зазвичай непідйомні для виробників;
  • Затримка виплат за продану продукцію іноді на понад 6 місяців;
  • Значна націнка на продукти, у результаті страждає кінцевий споживач, тобто усі українці.

Коментар: Звісно ж, є представники ритейлу, яких це не стосується, але наша мета – врегулювати ринок і створити запобіжники, які захистять українське виробництво“, – додав політик.

Нагадаємо, Дмитро Соломчук нещодавно зареєстрував у Раді законопроєкт №6155, який має на меті врегулювати відносини між виробниками, постачальниками харчових продуктів та торговими мережами. 

Проєкт закону покликаний змінити національну харчову безпеку та нівелювати затримки виплат від великих торгових мереж для українських підприємців, що ставить їх в очевидно невигідні умови, на відміну від іноземних виробників.

Останні новини
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
22.06.2022, Середа
21.06.2022, Вівторок
20.06.2022, Понеділок
19.06.2022, Неділя
18.06.2022, Субота
17.06.2022, П’ятниця
16.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward