Укроборонпром займеться створенням бойових роботів — нардеп Соломчук

event 10:11 П’ятниця 12 Листопадаа 2021 ПОЛІТИКА

В Україні розпочнуть розробку безекіпажних бойових роботів. Відповідний договір про співпрацю підписали ВАТ Меридіан імені Корольова, Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge та команда розробників проєкту “Мобільні бойові роботи”. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив нардеп Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Проєкт “Мобільні бойові роботи” став першим кроком з реалізації п’яти інноваційних вітчизняних ідей для оборонної сфери. 

За словами нардепа, безекіпажні роботи, які будуть виготовлятися на підприємстві, призначені для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогневої підтримки та розмінування.

Коментар: Укроборонпром разом з іншими українськими компаніями зайнявся створенням бойових роботів.

Найпершим планують реалізувати проект “Мобільні бойові роботи”. Безекіпажні наземні компактні машини, які мають намір продукувати на підприємстві Концерну, призначено для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогневої підтримки та розмінування, – розповів Дмитро Соломчук.

Усі 5 проєктів були відібрані під час конкурсу стартапів Sikorsky Challenge-2021, серед українських науковців та винахідників. Ці розробки пройшли попередній відбір, під час якого фахівці оцінювали їхню інноваційність, технологічну завершеність, можливість розгортання виробництва на потужностях “Меридіану” тощо.

Коментар:Симбіоз науки і виробництва – це те, чого не вистачало Україні протягом останніх років“, – резюмував політик.

Планується, що холдинг Sikorsky Challenge забезпечить маркетинговий супровід проєкту, а завод Укроборонпрому – серійне виробництво техніки.

В Укроборонпромі повідомили, що інші чотири проєкти, реалізацію яких планують розпочати згодом, стосуються протидії ворожим БПЛА, розмінування територій за допомогою дронів, мережевих технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору у видимому та інфрачервоному діапазонах частот та високоточного наведення засобів ураження повітряних об’єктів.

Останні новини
18.01.2022, Вівторок
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward