У США в маєтку Джорджа Вашингтона запрацював україномовний аудіогід

event 08:55 Четвер 02 Вересня 2021 ПОДІЇ

За ініціативою першої леді України Олени Зеленської у межах проєкту культурної дипломатії у США запустили україномовний аудіогід. Він запрацював у маєтку Джорджа Вашингтона. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Це 31-й у світі та перший у США україномовний аудіогід. Відтепер у маєтку першого президента США можна прослухати екскурсію українською мовою.

Коментар: “3️1-й аудіогід у нашій мережі запрацював у маєтку Джорджа Вашингтона – садибі Маунт-Вернон, де жила родина першого Президента Сполучених Штатів. Символічно, що нині маєток належить спілці жінок, завдяки зусиллям і наполегливості яких його й вдалося зберегти”, – повідомила Олена Зеленська.

Як відзначила перша леді України, запуск першого аудіогіда в США – це важливий крок для популяризації української культури та відкриття нових можливостей для наших громадян, які живуть за кордоном чи подорожують до інших країн.

Коментар: “Я дуже ціную те, що ми налагоджуємо тісний зв’язок зі США саме через історичний контекст і “м’яку силу”, про яку всі зараз так багато чують і говорять. Культурна дипломатія не знає кордонів і меж, це шлях поступових, але дієвих змін через канали, які доступні кожному з нас: історію, культуру, мистецтво. 

Надзвичайно рада, що тепер аудіогід працюватиме й у Сполучених Штатах, де кожен українець або той, хто цікавиться нашою мовою, зможе почути історію першого Президента цієї великої країни українською”, – стверджує Олена Зеленська. 

Нарешті! Україномовний аудіогід у США! ????3️⃣1️⃣-й аудіогід у нашій мережі запрацював у маєтку Джорджа Вашингтона –…

Опубликовано Олена Зеленська Вторник, 31 августа 2021 г.

Читайте також: Безбар’єрний простір в Україні створюють для всіх суспільних груп

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward