Рада звільнила військових від відповідальності за перше дезертирство

Рада звільнила військових від відповідальності за перше дезертирство

Верховна Рада ухвалила в цілому закон №11322 про звільнення військових від кримінальної відповідальності за перше самовільне залишення частини та дезертирство. Для повернення на службу потрібна письмова згода командира частини.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

За відповідний законопроєкт проголосували 270 народних обранців.

Читайте також: У Києві адвокат продавав ухилянтам медичні довідки про інвалідність

Так, особа, яка під час дії воєнного стану вперше вчинила кримінальні злочини за статтями «Самовільне залишення частини» та «Дезертирство», може бути звільнена від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно звернулась із клопотанням до слідчого, прокурора, суду про намір повернутися до служби.

До другого читання додали норму, що військові зможуть повернутися не тільки в частину, в якій проходили службу, а й в інші, але за згодою командира і тільки один раз.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини