Верховна Рада викликає міністра енергетики Германа Галущенка з доповіддю про боротьбу з корупцією в енергетичному секторі. Приводом стали три підозри НАБУ за місяць трьом посадовцям з його структури.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Рішення викликати міністра в Раду підтримало 270 нардепів. Міністр енергетики Герман Галущенко має завтра з'явитися на засідання парламенту з доповіддю про роль міністерства у боротьбі з корупцією у енергетичному секторі.
Читайте також: Зеленський пояснив, чому Захід не знав про підготовку операції ЗСУ на Курщині
«Парламент підтримав рішення невідкладно викликати на завтра Міністра енергетики Германа Галущенка з доповіддю про роль міністерства у (боротьбі) з корупцією у енергетичному секторі», – йдеться у повідомленні.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
