Найбільша агроасоціація України публічно підтримала нардепа Дмитра Соломчука

event 20:00 П’ятниця 14 Травня 2021 ПОДІЇ

Учора в прямому ефірі на телеканалі “ПравдаТУТ” під час обговорення теми вровадження ринку землі стався прикрий інцидент. Екс-нардеп від БПП Олег Барна спочатку словесно ображав, а потім з кулаками накинувся на народного депутата від партії “Слуга народу” Дмитра Соломчука.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Всеукраїнська аграрна рада категорично засудила подібну поведінку та методи “спілкування” у вигляді образ та відвертого хамства, як неприпустимі при жодній дискусії для цивілізованої людини. Про це повідомила пресслужба ВАР.

Коментар:Під час ефіру Дмитро Соломчук захищав норми законопроєкту №2194, який дерегулює земельне законодавство та передає громадам землі сільгосппризначення, а також норми закону про обіг земель с\г призначення, які дозволяють купувати землю лише громадянам України та компаніям, власниками яких є виключно громадяни України.

Також він вказав на неприпустимість практики спрямування левової частки держпідтримки окремим аграрним олігархам, яка широко застосовувалася урядом Гройсмана“, – йдеться в повідомленні.

Тому ВАР висловила підтримку Дмитру Соломчуку, який послідовно підтримує агровиробників та законодавчі ініціативи аграрної ради.

Коментар: Зокрема, народний депутат підтримав введення обмежень на терміни розрахунку торгових мереж з постачальниками продуктів харчування, бере активну участь у підготовці даного законопроєкту до реєстрації. Також Дмитро Соломчук підтримав і законопроєкт про організації водокористувачів, який був розроблений за участю фахівців ВАР, і очікує повторного розгляду в першому читанні, та багато інших важливих для українських аграріїв законодавчих ініціатив“, – резюмували у ВАР.

Нагадаємо: Дмитро Соломчук написав заяву в поліцію на колишнього нардепа БПП Олега Барну за напад у прямому ефірі.

Джерело: пресслужба ВАР

Читайте також: “Вже виділено 450 млн грн”: нардеп розповів, на яку державну допомогу зможуть розраховувати садівники у 2021 році

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward