На деокупованій території Херсонської області розмінували вже 40% сільськогосподарських земель - це 206 тис. га.
Про це повідомив нардеп Дмитро Соломчук у своєму телеграм-каналі.
"Насамперед очищують землі, на яких аграрії готові стати до роботи. Понад 90% розмінованих угідь одразу обробляються", - йдеться у повідомленні.
Як зазначив нардеп, так, до засіяної озимини додаються ще ярі зернові, зернобобові та технічні культури, а також кавуни, дині та овочі.
Читайте також: У “Дії” може з’явитися кабінет пацієнта та послуги для ветеранів – Федоров
Нагадаємо, раніше народний обранець повідомляв, що уряд Японії надав Україні позику у розмірі $230 млн в рамках проєкту для відновлення сільського господарства (ARISE).

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
