Вже в середу в Україну прийде новий циклон: якою буде погода

event 18:13 Понеділок 27 Листопадаа 2023 Погода

Представниця Укргідрометцентру Наталія Птуха зазначає, що вже в середу в Україну прийде новий циклон, який принесе дощі та сніг.

Під час брифінгу вона зауважила, що циклон, який нині вирував в Україні, спричинив погодні умови з опадами, переважно, у вигляді снігу, а ближче до лівобережжя, у деяких регіонах, це був мокрий сніг, подекуди з налипанням та ожеледдю.

Коментар: Сніг вже припиняється. Циклон відходить у північно-східному напрямку, покидає територію України через Сумську та Чернігівську область“, – повідомила Птуха.

Так, центр циклону вже практично вийшов за межі нашої країни і наразі його залишкові явища ще є у Чернігівській та Сумській областях – у вигляді невеликого снігу.

Коментар: Сьогодні вже в денні години більш спокійна ситуація. Завтра також у нас така тимчасова перерва буде. Певні опади у вигляді мокрого снігу завтра можуть бути по західних областях. По Закарпаттю – з дощем. А от вже в середу, ніч на середу, ми чекаємо на вихід нового циклону“, – повідомила Птуха.

Вона розповіла, що цей новий циклон матиме дещо іншу траєкторію: поточний, котрий завершується, виходив з півдня, з акваторії Чорного моря, де він набрав сили, а новий буде більше з південного-заходу.

Коментар: Західні області, південно-західні, через Вінниччину буде заходити. Тому в середу очікуємо опади практично по всій території України. Він буде охоплювати більшу територію. Але опади будуть різноманітної фази“, – повідомила експерт.

Читайте також: Синоптик розказав, чи буде стійкий сніг в Україні цього тижня

Так, наприклад, у західних областях це буде переважно сніг, а також очікується мороз, а у північних областях – мокрий сніг. На півдні та південному сході буде дощ.

Коментар: Для Києва також очікуємо цю змішану фазу опадів. Можуть вони розпочатися з дощу, перейти потім у сніг. Тобто сніг буде вже більш важкий, тому що він мокрий… Можливо, трішки складніше буде комунальним службам“, – сказала Птуха.

Водночас вона зауважила, що цей циклон тривалим також не буде: його найактивніша фаза припадає саме на ніч на середу. А далі він залишатиме територію України через Сумщину вже вдень у середу. 

Коментар: Він буде не настільки руйнівний, як цей“, – зауважила представниця Укргідрометцентру.

За словами експерта, значного зниження температури ближчим часом не передбачається. А на півдні наприкінці тижня температура узагалі може бути понад 10 градусів тепла.

Також говорячи про те, якої українцям очікувати зими, Птуха зауважила, що загальні тенденції такі, що в нашій країні холодних днів у зимовий період стає все менше.

Останні новини
01.03.2024, П’ятниця
29.02.2024, Четвер
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward