Спека знову прийшла в Україну. У вівторок, 20 серпня, подекуди розігріє до +37 градусів.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
"Сьогодні, 20-го серпня, у більшості областей максимальна температура повітря становитиме +30...+35 градусів, місцями +35...+37, у західних областях буде трохи легше, +27...+32 градуси", - спрогнозувала вона.
Значна частина України, за словами Наталки Діденко, належатиме полю високого атмосферного тиску, тому 20-го серпня переважатиме суха погода.
Читайте також: “Знову розігріє +37°”: в Україну повертається африканська спека
"І лише місцями на Волині, Рівненщині, Львівщині, Івано-Франківщині, Закарпатті, а ввечері у вівторок і на Житомирщині є ймовірність короткочасних дощів з грозами", - спрогнозувала експертка з погоди.
Погода у Києві - прогноз Наталки Діденко
У Києві 20-го серпня, за словами синоптикині, буде дуже спекотно. повітря у столиці прогріється до +33...+35 градусів. Також буде сухо та сонячно.
Читайте також: Спека до +38 градусів: прогноз погоди в Україні на завтра
Нова хвиля спеки в Україні
Синоптик Ігор Кібальчич попереджає, що під впливом жаркої та сухої повітряної маси африканського походження, в Україні очікується новий період сильної спеки.
За його даними, найспекотніше буде на півдні, сході та у центральних областях. Подекуди очікується до +38...+39 градусів.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
