Якою буде погода взимку: прогноз синоптиків

event 10:54 П’ятниця 01 Грудня 2023 Погода

У зимові місяці, згідно з прогнозами синоптиків, очікується, що опади будуть у межах норми. При такій температурі це, в основному, буде сніг, мокрий сніг і дощ, пише greenpost

Проте не слід очікувати формування глибокого снігового покриву. Якщо сніг випаде перед початком холодів, то наступного дня він ймовірно розтане, оскільки температура буде підніматися.

Виняток становить активний південний схід України, де в лютому передбачається низька ймовірність опадів. Загалом, у зв’язку зі зміною клімату на Землі, можна очікувати, що зима 2023-2024 року в Україні буде відзначатися помірною температурою.

Однак це не виключає короткочасних і епізодичних похолодань, тривалістю 1 – 2 тижні, коли стовпчики термометрів опускаються нижче -20…-25 °С.

Також, за прогнозом кандидата географічних наук, метеоролога Ігоря Кібальчича, що стосується безпосередньо початку зими, то у перші дні грудня в Україні збережуться коливання температури повітря. Опади різної інтенсивності у вигляді снігу та дощу з мокрим снігом пройдуть на більшій частині території країни. Подекуди можливі тумани.

Варто не забувати, що довгостроковоге прогнозування базується на підставі величезного масиву вхідної інформації, яка включає не тільки стан атмосферної циркуляції, але також особливості в гідросфері, кріосфері та інших географічних оболонках нашої планети, чисельна модель здатна «побачити» деякі важливі особливості на кілька місяців вперед. Оскільки це завдання є вкрай складним, навіть на сучасному етапі розвитку технологій, то на такі прогнози можна лише приблизно орієнтуватися, але в жодному разі не сприймати їх зі 100% впевненістю.

Читайте також: Сюрприз від зими: якою буде погода в Україні на Новий рік

Грудень 2023:

Грудень розпочинається зі зниженням температури, особливо в північних регіонах України. Прогнози показують, що опади у вигляді снігу можуть бути значними, створюючи справжню зимову казку. Радісна новина для любителів лиж та сноуборду, адже гірськолижні курорти будуть відкриті.

Січень 2024:

Січень продовжує зимову красу з холодними днями і сніжними ночами. Місцями очікуються морози, тож будьте готові до зимових випробувань. Для фотографів це ідеальний час для створення захоплюючих зимових знімків.

Лютий 2024:

Лютневий прогноз обіцяє більше сонячних днів, але не забувайте про холод та сніг. Це час, коли ви можете насолоджуватися зимовими видами спорту, такими як ковзання та санчата. Також, цей місяць може бути ідеальним для романтичних прогулянок в парку з вашою коханою людиною.

Останні новини
01.03.2024, П’ятниця
29.02.2024, Четвер
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward