Вогняний молодик 12 квітня: як він вплине на різні знаки Зодіаку, що не можна робити у цей день

event 09:56 Понеділок 12 Квітня 2021 ПОДІЇ

Сьогодні, 12 квітня, настав черговий молодик. Проходить він під покровительством вогняного знаку Зодіаку Овен. Тому цей молодик ще називають Вогняним.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Молодик – фаза нічного світила, під час якої Місяць, Сонце та Земля розташовуються приблизно на одній прямій. При цьому природній супутник Землі розташовується посередині.

У цей момент природний супутник Землі стає непомітним для людського ока. Річ у тім, що поверхня Місяця сама не світиться, а лише відбиває сонячне світло. І в цей час він “показує” нам свій темний бік, який не освітлюється Сонцем.

З давніх часів астрологи відзначали вплив молодика на організм людини. Місяць також здатен впливати на наш настрій і поведінку. Чимало людей, зокрема, в цей період стають пригніченими й виснаженими, впадають у депресію, часто у них болить голова, різко міняється настрій.

Що можна робити у молодик 12 квітня

Молодик в Овні – це сприятливий час, щоб розпочати життя з чистого аркуша. Варто починати нові справи та братися за нові проекти.

Настає гарний час, щоб проявити свою індивідуальність, наполягти на тому, щоб робити те, що хочеться, а не те, що мусиш. За твердженням астрологів, зірки цьому сприятимуть.

Вдалими будуть здійснені цього дня придбання транспортних засобів, побутової та комп’ютерної техніки.

День хороший для занять фізичними вправами, початку лікувального голодування або дієти. Успішними будуть поїздки та подорожі, робочі відрядження, розпочаті у квітневий молодик.

Що не можна робити у молодик 12 квітня

Квітневий новий Місяць характеризується підвищеною імпульсивністю. Існує вірогідність виплеску негативних емоцій та агресії. Тому варто уникати місць і людей, аби не виникло конфліктів.

Справи, що вимагають точності й продуманості, краще відкласти до більш сприятливого часу, адже зростає ризик помилкових рішень через поспішність і необдумані вчинки.

У цей молодик треба проявляти обережність – зростає ризик побутових і виробничих травм, особливо варто остерігатися вогню та гострих предметів.

Не радять астрологи під час квітневого нового Місяця заводити нові знайомства, йти на перше побачення й узагалі заводити стосунки.

Молодик у квітні: що чекає на знаки Зодіаку 12 квітня

Овен: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Не варто цього дня ризикувати – це може призвести до фінансових втрат. Працівникам бюджетної сфери слід уважніше поставитися до своїх обов’язків. Будьте готові до несподіваної звістки та зміни планів.

Телець: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Чудовий день для спілкування, активного відпочинку та розваг. На жінок-Тельців може чекати романтична зустріч або несподівана радісна звістка. А чоловікам-Тельцям краще утриматися від невиправданих витрат.

Близнюки: гороскоп на 12 квітня 2021 року

День складним, але може бути вдалим, якщо ви сплануєте його заздалегідь. Перша половина дня сприятлива для ділової зустрічі. Зірки закликають вас покладатися на інтуїцію та власний здоровий глузд, не довіряти чужій думці.

Рак: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Будьте уважними та обережними. Докладіть усіх зусиль і за потреби проявіть фантазію для досягнення поставлених цілей. Проведіть час із родиною. Ймовірні захворювання, пов’язані з травною системою.

Лев: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Можливі непорозуміння у стосунках або помилки в сфері професійної діяльності. Особливо уважними варто бути Левам – державним службовцям. Будьте готові до неприємної звістки та зміни планів.

Діва: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Напружений та проблемний день. Попри всі негаразди, намагайтеся бути оптимістом і частіше посміхайтеся. Приділіть увагу своїм близьким. Висловіть любов і повагу людям, які постійно поруч із вами.

Терези: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Розплануйте свій день з самого ранку. Нерішучість і розгубленість може стати причиною невдач наступних кількох тижнів. Вірте у себе та свою інтуїцію, не розкривайте своїх планів навіть близьким людям.

Скорпіон: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Цього дня вірогідні службові проблеми. Другу половину дня присвятіть спокійному відпочинку в домашній обстановці та подумайте про літній відпочинок. Також зірки закликають не забувати про здоров’я.

Стрілець: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Чудовий день для спілкування з партнером, для активного відпочинку і розваг з друзями або родиною. У жінок-Стрільців не виключена поява нових шанувальників. Матимуть увагу з боку представниць прекрасної статі й чоловіки-Стрільці.

Козеріг: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Постарайтеся утриматися від зустрічей зі знайомими і контактів із діловими партнерами. Нові знайомства цього понеділка будуть мати негативні наслідки. Зірки також застерігають від грошових вкладень.

Водолій: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Несприятливий день для трудової діяльності. Плани і думки, які прийдуть вам у голову, не дадуть бажаного результату. Не цурайтеся порад та допомоги друзів, родичів і просто доброзичливців.

Риби: гороскоп на 12 квітня 2021 року

Ідеї ​​та фантазії, які спадуть вам на думку, можуть реалізуватися й принести моральне і матеріальне задоволення. Але постарайтеся не піддаватися ейфорії від успіхів. У Риб-чоловіків ймовірна романтична зустріч.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Коронавірус в Україні сьогодні: за добу зафіксовано понад 7 тисяч нових випадків

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward