НЕК “Укренерго” закликає українців обмежити використання потужних електричних приладів з 19:00 до 21:00.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
“В години добового максимуму споживання з 19:00 до 21:00 Диспетчерський центр “Укренерго” закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами”, – йдеться у повідомленні.
В Укренерго нагадали, що на Харківщині діють аварійні відключення світла, для промислових споживачів діють ліміти споживання на Криворіжжі.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
