В "Укренерго" закликали ощадливо споживати електрику у вечірні години

В "Укренерго" закликали ощадливо споживати електрику у вечірні години

НЕК “Укренерго” закликає українців обмежити використання потужних електричних приладів з 19:00 до 21:00.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“В години добового максимуму споживання з 19:00 до 21:00 Диспетчерський центр “Укренерго” закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами”, – йдеться у повідомленні.

В Укренерго нагадали, що на Харківщині діють аварійні відключення світла, для промислових споживачів діють ліміти споживання на Криворіжжі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини