В Україні можуть запрацювати платіжні системи Stripe і PayPal

event 11:06 П’ятниця 09 Квітня 2021 ПОДІЇ

Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT-сфери Олександр Борняков розповів ЗМІ, що залучення таких міжнародних платіжних систем, як Stripe та PayPal є для Мінцифри одним із пріоритетних завдань. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Саме тому уряд планує найближчим часом провести зустрічі з керівництвом компаній.

У Мінцифрі відмітили, що процесом залученням платіжних систем Stripe та PayPal в Україну міністерство займається протягом останнього року. 6 квітня 2021 року Мінцифра, Мінфін та Нацбанк під час зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем обговорили план спільних дій із залучення в Україну найбільших міжнародних електронних платіжних систем.

Очільник Мінцифри Михайло Федоров 3 березня 2021 року заявив ЗМІ, що міністерство веде переговори, щодо запуску в Україні платіжної системи Stripe. Також структура працює над тим, щоб розпочати процес перемовин щодо появи платіжної системи PayPal, якої в Україні наразі немає.

Перш за все, представник Мінцифри Борняков наголосив на тому, що важливим кроком на шляху до залучення платіжних систем Stripe та PayPal в Україну є ухвалення низки законодавчих змін. Зокрема, ухвалення законопроєкту №4364, у якому враховано директиву ЄС PSD2, оскільки вона є важливою для діяльності таких компаній.

Нині в Україні врегульованим є лише один вид платіжних послуг – фінансова послуга з переказу коштів. Інші ж визначені законом підходи до регулювання переказу коштів є застарілими й не відповідають світовим тенденціям та міжнародним практикам.

Проєкт Закону України “Про платіжні послуги” пропонує запровадити дев’ять видів платіжних послуг, сім з яких є фінансовими платіжними послугами, а дві – нефінансовими, котрі поширені в державах ЄС.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Степанов розповів, коли українці зможуть вакцинуватися проти COVID-19 платно у приватних клініках

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward