В гуртожитках Рівного скаржаться на поведінку переселенців
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/03/pereselenci-800x445.jpg?x37420)
Сьогодні, 6 липня, відбулась зустріч керівництва міста з із комендантами та представниками гуртожитків Рівного, в яких розселяли ВПО, пише Рівненська міська рада.
• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.
Ця зустріч була присвячена проблемам, які виникають із порушенням правил проживання представниками вимушено переміщених осіб.
Коментар: “Чимало скарг та нарікань на поведінку переселенців надходить і з гуртожитків, в яких вони оселилися: бійки, скандали, зловживання алкоголем — лише невелика частина. Тому вимушені приймати жорсткі міри. Сьогодні провів нараду із комендантами та представниками гуртожитків Рівного, в яких розселяли ВПО. Вже розпочали збір інформації про тих, хто живе у наших гуртожитках. Серед них є багато приїжджих з територій, куди вже відносно безпечно повертатися: Київщина, Чернігівщина чекають своїх жителів, аби відновлювати економіку та свої території. Натомість люди продовжують жити тут, сподіваючись лише на державні виплати та міжнародну допомогу. Так, багато з них не мають куди повертатися, адже втратили житло. Але ця інформація також потребує перевірки. Бо ж часто стає лише способом спекуляцій“, – відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк.
Читайте також: У Рівному двоє синочків зустрічають маму з війни: зворушливе відео
Окрім питань поведінкових, спонукала до такого кроку й перспектива початку навчального року в офлайн-режимі, що потребує вивільнення гуртожитків для студентів. Саме тому вимушені проводити фільтрацію серед ВПО, які зараз там мешкають.
Коментар: “Ми розуміємо, що частина цих людей залишиться у гуртожитках, якщо там будуть вільні місця, частинна буде розселена у модульне містечко, до будівництва якого зараз рухаємось, частину обласна військова адміністрація обіцяла допомогти переселити в інші населені пункти. Але частині все ж доведеться повернутися додому, аби там працювати, наповнювати місцеві бюджети“, – зазначив Олександр Третяк.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/01/pogoda333-1-392x272.jpg?x37420)
Коли до України прийде потепління: прогноз синоптика
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/07/astro-5-392x272.png?x37420)
Гороскоп на 20 липня: що чекає на всі знаки Зодіаку
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/06/kater51-392x272.jpg?x37420)