В гуртожитках Рівного скаржаться на поведінку переселенців

event 20:28 Середа 06 Липня 2022 РІВНЕ

Сьогодні, 6 липня, відбулась зустріч керівництва міста з із комендантами та представниками гуртожитків Рівного, в яких розселяли ВПО, пише Рівненська міська рада

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Ця зустріч була присвячена проблемам, які виникають із порушенням правил проживання представниками вимушено переміщених осіб.

Коментар: Чимало скарг та нарікань на поведінку переселенців надходить і з гуртожитків, в яких вони оселилися: бійки, скандали, зловживання алкоголем — лише невелика частина. Тому вимушені приймати жорсткі міри. Сьогодні провів нараду із комендантами та представниками гуртожитків Рівного, в яких розселяли ВПО. Вже розпочали збір інформації про тих, хто живе у наших гуртожитках. Серед них є багато приїжджих з територій, куди вже відносно безпечно повертатися: Київщина, Чернігівщина чекають своїх жителів, аби відновлювати економіку та свої території. Натомість люди продовжують жити тут, сподіваючись лише на державні виплати та міжнародну допомогу. Так, багато з них не мають куди повертатися, адже втратили житло. Але ця інформація також потребує перевірки. Бо ж часто стає лише способом спекуляцій“, – відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Читайте також: У Рівному двоє синочків зустрічають маму з війни: зворушливе відео

Окрім питань поведінкових, спонукала до такого кроку й перспектива початку навчального року в офлайн-режимі, що потребує вивільнення гуртожитків для студентів. Саме тому вимушені проводити фільтрацію серед ВПО, які зараз там мешкають.

Коментар: Ми розуміємо, що частина цих людей залишиться у гуртожитках, якщо там будуть вільні місця, частинна буде розселена у модульне містечко, до будівництва якого зараз рухаємось, частину обласна військова адміністрація обіцяла допомогти переселити в інші населені пункти. Але частині все ж доведеться повернутися додому, аби там працювати, наповнювати місцеві бюджети“, – зазначив Олександр Третяк.

Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward