Україну накриють потужні магнітні бурі у травні

event 16:18 Четвер 13 Травня 2021 ПОДІЇ

В середині травня потужні магнітні бурі накриють нашу планету. Також фахівці попереджають, що негативно позначаться на самопочутті людей численні дні з неспокійною магнітосферою.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, 13 травня магнітна буря силою в 5 балів обрушиться на Землю. Слідом за нею прийде ще більш потужна буря, яка досягне 6 балів. Таким чином найближчим часом нас очікують дві потужні магнітні бурі.

Магнітні бурі можуть привести до аварій на трансформаторних підстанціях та лініях електропередач. Також можливі порушення в роботі бездротового зв’язку і засобів навігації (в тому числі GPS, ГЛОНАСС).

А це, в свою чергу, підвищує ймовірність аварій на транспорті. Зростає ймовірність помилок операторів і персоналу, який здійснює управління технічними системами, в тому числі всіма видами транспорту. І знову ж таки це може спровокувати зростання дорожньо-транспортних пригод.

Читайте також: Синоптик назвала області України, де завтра потеплішає до +28°

Медики рекомендують бути більш уважними до свого здоров’я. У ці дні можлива швидка стомлюваність і дратівливість. Фахівці рекомендують не перевантажувати себе в ці дні – не відвідувати гучні заходи і важливі зустрічі.

Передувати бурям будуть обурення в магнітосфері планети, які прогнозуються на 12 травня. Аналогічна ситуація буде спостерігатися з 15 по 17 травня, а також 20 травня. Реакцією організму на магнітні коливання можуть бути головні болі, безсоння, занепад сил, депресія, скачки тиску і порушення в роботі серцево-судинної системи організму.

Невеликі обурення в магнітосфері планети і дуже слабкі геомагнітні бурі стає “винуватцями” так званих несприятливих днів. У людей з ослабленим імунітетом і страждають хронічними захворюваннями може погіршитися самопочуття. Загострюються “старі болячки”.

Читайте також: Американці презентували навушники для людей, які мають проблеми зі слухом

Останні новини
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
24.11.2022, Четвер
23.11.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward