У США запровадили “паспорти вакцинації”

event 15:58 Неділя 28 Березня 2021 ПОДІЇ

У штаті Нью-Йорк ввели перші “паспорти вакцинації”, які дозволять людям, що зробили щеплення проти коронавірусу, подорожувати по країні й відвідувати масові заходи.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомили розробники застосунку Excelsior Pass, який має у собі “паспорт”.

Кожна людина повинна самостійно встановити такий застосунок і простежити, щоб там була спеціальна інформація про зроблену вакцину проти коронавірусу або недавній негативний тест.

З 27 березня жителі Нью-Йорка отримали змогу встановити такий застосунок.

Охочим необхідно пройти ідентифікацію. Після цього прийде код-пропуск, якщо людина вже отримала вакцину, який подібний до QR-коду.

У понеділок, 29 березня, по “паспорту вакцинації” можна буде зайти на десятки виставок, галерей і розважальних заходів по всій країні.

Також “паспорт вакцинації” дозволить збільшити кількість запрошених на весільну вечірку або іншу урочистість.

“Паспорти” було створено на цифровій платформі IBM з використанням технології блокчейн. Їх створення фінансують з бюджету штату.

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо пояснив, що певні заклади можуть сканувати й підтверджувати “пропуск”. Крім “паспорта” необхідно мати при собі документ, що ідентифікує особу. Ті, хто будуть мати “паспорти” все одно повинні дотримуватися соціального дистанціювання, дезінфікувати руки, бути в захисній масці.

Жителі Нью-Йорка можуть користуватися Excelsior Pass на свій розсуд. Участь добровільна. Вони завжди можуть пред’явити альтернативний доказ того, що не хворі або зробили щеплення проти коронавірусу.

Джерело: сайт Рубрика

Читайте також: COVID-19: В Україні за добу госпіталізували понад 5 тисяч хворих

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward