Таро-прогноз на жовтень 2021 року

event 16:17 П’ятниця 01 Жовтня 2021 БЛОГ

Познайомтеся з розкладами, щоб другий місяць осені приніс лише позитивні зміни і став часом для нових успіхів і заслужених нагород.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Таро-прогноз — відмінний помічник, адже завдяки своєчасним підказкам карт Знаки Зодіаку зможуть запланувати справи на весь тиждень і уникнути прикрих промахів. Поради старших арканів допоможуть залучити в життя щастя і процвітання. Карти Таро допомагають долати труднощі, заздалегідь планувати справи і обходити стороною неприємності.

Овни

На початку жовтня Овнам важливо боротися з поганими звичками і всім тим, що заважає щасливому життю. Аркан “Диявол” вказує на випробування, пройшовши які, Овни зможуть звільнитися від будь-якого негативу, якщо будуть покладатися на кращі риси характеру.

По карті “Зірка” Овни можуть не переживати за результат затіяних справ — все пройде без проблем, якщо зосередитися, не квапити події і не міняти тактику. Залучити успіх допоможе і програмування свідомості.

“Мир” в розкладі — карта, яка вказує на позитивне завершення жовтня. Аркан говорить про довгоочікувану перемогу, гармонію з собою і зовнішнім світом, а також набуття свого місця під сонцем.

Тельці

Карта “Правосуддя” відповідає за ясність і об’єктивність. За нею Тельцям важливо почати з чесних вчинків, щоб в майбутньому не стикатися з роботою над помилками. Аркан обіцяє успіхи, якщо підходити до розв’язання нагальних питань з усією відповідальністю.

Аркан “Суд” говорить про те, що в середині місяця Тельці зможуть впоратися з важкими справами, поставити крапку в проєктах що тягнуться і набути впевненості. По цій карті не можна покладатися на волю випадку: кувати залізо потрібно, поки воно гаряче.

“Зірка” в розкладі на кінець жовтня — карта, яка вказує на вірно обраний шлях або стратегію. Тельці можуть не сумніватися в тому, що вчиняють вірно, а значить, можна сміливо займатися наміченими справами і покластися на долю.

Близнята

Карта “Зірка” відкриває жовтень, вказуючи Близнятам на швидке досягнення мети. З цього Аркану перешкод на шляху не буде, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не згортати з обраного шляху.

Аркан “Колісниця” вказує на період, коли Близнята зможуть зробити ривок. По цій карті не можна зволікати, щоб не упустити перспективних можливостей, а також сумніватися: у Близнят є необхідні знання, щоб впоратися з поставленими завданнями.

По карті “Суд” Близнята в кінці місяця зможуть звільнитися від усього, що заважає на шляху до щастя. Це можуть бути справи що тягнуться з минулого, незакриті питання, а також ділові або романтичні стосунки що зжили себе.

Раки

Аркан “Правосуддя” закликає Раків почати місяць з боротьби. На шляху будуть зустрічатися спокуси або випробування, які важливо пройти з честю, щоб не зганьбити репутацію і не віддалитися від поставлених завдань.

По карті “Смерть” Ракам не варто переживати за майбутнє: Аркан вказує на перехідний період, коли потрібно очиститися від негативу, попрощатися із застарілими планами і підготуватися до прийдешніх змін.

Наприкінці жовтня по карті “Імператриця” Раки зможуть насолодитися кожним днем свого життя. Аркан говорить про позитивний розвиток подій, налагодження відносин і нові можливості, упускати які не має сенсу.

Леви

Леви на початку місяця зможуть побачити результати прикладених раніше зусиль. Аркан “Суд” говорить не тільки про позбавлення від проблем, але і про те, що настав час відповідати за вчинки недавнього минулого, а значить, результати будуть рівні виконаній роботі.

Аркан “Верховна жриця” закликає Левів до неквапливої роботи і вдумливого аналізу. В середині місяця на перше місце вийде інтуїція, завдяки якій буде простіше орієнтуватися в подіях, що відбуваються і приймати правильні рішення.

Завершує жовтень карта “Повішений”, за якою Левам належить на час ізолюватися від зовнішнього шуму. Така тактика допоможе знайти відповіді на складні питання, скорегувати плани і відмовитися від того, що більше не отримає розвитку.

Діви

Аркан “Імператриця” закликає Дів не впадати у відчай, якщо кінцева мета ще не досягнута. По цій карті перемога прийде в строк, а значить, можна заспокоїтися і продовжувати роботу над проєктом або поставленим завданням.

“Зірка” в розкладі — карта, що віщує позитивні зміни. Аркан символізує щасливий випадок, який призведе Дів до перемоги над будь-якими труднощами, якщо вони будуть залучати позитивні думки і налаштуються на успіх.

Аркан “Відлюдник” говорить про необхідність усамітнення. Діви наприкінці жовтня зможуть відновити сили вдома або в санаторії, поміркувати про майбутнє, запланувати щось нове і скорегувати цілі.

Терези

По карті “Суд” Терези на початку місяця будуть пожинати плоди своєї роботи. Аркан вказує на благополучний результат подій, якщо не було обману і спроб схитрувати, тому Терези повинні бути готові не тільки до нагороди, але і до роботи над промахами.

В середині місяця Терези повинні бути гранично чесними і уважними. Карта “Правосуддя” говорить про те, що йти на угоди зі своєю совістю не вийде — відповідати доведеться за кожне слово і дію, тому так важливо залишатися зібраними і нести відповідальність.

“Колесо фортуни” в розкладі — карта непередбачених подій. З цього Аркану наприкінці жовтня Терезів чекає ситуація, вплинути на яку з наскоку не вийде. До перемоги приведуть обдумані дії і розуміння всієї картини того, що відбувається.

Скорпіони

По карті “Колесо Фортуни” Скорпіонів чекають непередбачені ситуації, в які краще не втручатися на перших порах. Навіть якщо здається, що все йде не за планом, варто почекати: пил осяде, і події приймуть конкретні обриси.

Карта “Маг” закликає Скорпіонів до активності. З цього Аркану прояв творчих здібностей піде на користь, як і нові ідеї, які знайдуть втілення в житті. Зволікати і боятися не можна — конкуренти не дрімають.

Аркан “Помірність” говорить про спокійне завершення місяця, коли Скорпіони зможуть розслабитися після напруженої роботи і спокійно зайнятися наміченими справами. Успіх не обійде стороною, якщо залишатися в гармонії з собою і навколишнім світом.

Стрільці

“Вежа” в розкладі на початку жовтня — карта, що закликає відмовитися від витання в хмарах. Стрільці стоять на порозі нових відкриттів, і для того, щоб впустити в життя позитивні зміни, важливо об’єктивно оцінювати свої сили і працювати над будівництвом успішного майбутнього.

По карті “Ієрофант” в пріоритеті повинні бути чіткі плани. Стрільцям варто скласти списки завдань, щоб встигнути все в строк і не упустити важливих дрібниць, з яких будується майбутній успіх і покладена за зусилля нагорода.

Аркан “Верховна жриця” закликає Стрільців не зупинятися в розвитку і обов’язково практикуватися, щоб не тільки чути доводи розуму, а й вміти розрізняти внутрішній голос. Передчуття допоможуть знайти розуміння того, що відбувається і без праці домагатися всього, що потрібно для щастя.

Козероги

Карта “Імператриця” вказує на позитивний розвиток подій, проте Козерогам не варто поспішати. Недбале ставлення до обов’язків може привести до проблем, тому так важливо залишатися вдумливими і врівноваженими.

Аркан “Зірка” служить дороговказною ниткою, і Козероги можуть спокійно займатися своїми справами, знаючи, що досягнуть успіху. Секрет успіху простий: бути захопленими своєю справою і не згортати з обраного шляху.

По карті “Дурень” Козерогам не можна халатно ставитися до того, що відбувається в їхньому житті. Уважність і спостережливість допоможуть не оступитися і не накликати на себе додаткових проблем.

Водолії

Аркан “Місяць” закликає Водоліїв почати місяць з роботи над собою. Внутрішні сумніви і страхи будуть заважати залученню щастя, а значить, від них потрібно позбутися якомога швидше, щоб набути впевненості і гармонію.

По карті “Ієрофант” Водоліям належить обміркувати дії перед тим, як зробити перший крок назустріч до своєї мрії. Правильно розставлені пріоритети прискорять здійснення задуманого.

В кінці місяця по карті “Повішений” Водоліям не варто поспішати з рішеннями: деякі з планів можуть не збутися або здійснитися не так, як було задумано. Для залучення успіху Водоліям важливо обмірковувати свої дії.

Риби

Аркан “Смерть” закликає Риб почати другий місяць осені активно і без жалю. Карта вказує, що настала пора попрощатися з минулим, відмовитися від нездійсненних планів і поставити перед собою реальні завдання.

По карті “Імператриця” Риб чекають зміни, проте вони не настануть в одну мить. Порада Аркана — набратися терпіння і не поспішати, щоб не злякати свою удачу і не зайти в глухий кут через поспішні дії.

Карта “Суд” означає успіх і прорив. З цього Аркану Риби зможуть поставити на місце своїх кривдників і обійти конкурентів, якщо не будуть зволікати. По цій карті важливо діяти чесно, щоб не накликати на себе неприємностей.

Джерело

Останні новини
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
17.10.2021, Неділя
16.10.2021, Субота
15.10.2021, П’ятниця
14.10.2021, Четвер
13.10.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward