Стало відомо, чи заборонять в Україні соцмережу TikTok

event 08:15 Четвер 18 Лютого 2021 ПОДІЇ

Питання про закриття популярної серед підлітків соцмережі постало після того, як через вірусне відео померла дитина.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Верховна Рада найближчим часом не розроблятиме та не прийматиме законопроєкти, які б заборонили в Україні популярну мережу TikTok, через відео в якій діти отруїлися пігулками. Про це повідомив голова фракції “Голос” Ярослав Железняк.

Коментар: Це складне питання. Так, є багато випадків, коли люди споживають дуже прикрий контент. В тому числі блогерів деяких… Регулювання контенту в соцмережах дуже тісно пов’язане з цензурою. І тут навіть інші країни світу не знайшли ідеального рішення“, — сказав Железняк.

Потім нардеп поставив риторичне запитання: чи потрібно боротися з тим, що деякі групи в соцмережах закликають до суїциду серед молоді. На це питання він відповів ствердно, але зауважив, що цим має займатися СБУ. 

Коментар: Через один випадок ми не можемо закрити всю соцмережу чи вводити цензуру“, — сказав Железняк. 

Нагадаємо, що днями у Боярці Київської області дві учениці сьомого класу випили одна 40 таблеток, а інша — 65 відомого та доступного препарату від больових спазмів. Препарат недорогий, продається в кожній аптеці без рецепта. 12-річна школярка померла, а її подруга зараз у лікарні під опікою медиків. 

Правоохоронці з’ясували, що школярки подивилися відео у популярній соцмережі TikTok. Вони вирішили приєднатися до дивного флешмобу — “випий 40 таблеток і подивися, що буде”. 

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Новий рекорд: Bitcoin перевищив позначку $51 тисячу

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward