Шмигаль розповів, як будуть використовувати надлишки вакцини від COVID-19

event 14:14 Четвер 04 Березня 2021 ПОДІЇ

Надлишки вакцин від коронавірусу в Україні будуть використовувати для наступних груп із “дорожньої карти”. Платна ж вакцина може з’явитися в обігу в Україні в I-II кварталі 2021 року.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Очільник уряду пояснив, що наразі платно вакцинуватися від коронавірусу не можна через те, що виробники препаратів співпрацюють тільки з урядами країн. За його словами, попередньо, за власні гроші зробити щеплення від коронавірусу українці зможуть від літа-осені.

Коментар: “Комерційного обігу вакцин немає через надвисокий попит з боку держав. Але цього варто очікувати, і ми думаємо про це. Україна в I-II кварталі розраховує отримати кілька мільйонів доз”, – сказав прем’єр.

Крім того, він пояснив, що через обмежені терміни придатності вакцин можуть виникати їхні надлишки. Невикористані препарати можуть розподіляти між тими, хто не є в пріоритетній групі вакцинації.

Коментар: “В першу чергу ми будемо направляти їх на вакцинацію груп наступної хвилі. Але якщо і після цього виникнуть надлишки, то подумаємо, як розподілити: кому з молодих, здорових людей дістанеться вакцина, адже багато хто захоче зробити щеплення позачергово, щоб отримати паспорт вакцинації і подорожувати”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, вакцинація від COVID-19 в Україні відбувається в 5 етапів. Записатись до списку очікування можна в такі способи: через портал чи мобільний застосунок “Дія”, через національний контакт-центр МОЗ. 

Джерело: сайт 24канал

Читайте також: Скільки необхідно часу, щоб вакцинувати повністю все населення від коронавірусу

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward