“Щастя можна купити за гроші” – дослідження американського вченого

event 13:14 Середа 20 Січня 2021 БЛОГ

Американський вчений довів, що гроші впливають на рівень добробуту й щастя людини, навіть якщо їх у неї не дуже багато. І чим кращий рівень статків, тим більша задоволеність життям.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

 Багато людей переконані, що щастя не можна купити за гроші. Проте, вчений з Пенсільванського університету (США) Метт Кіллінгсворт це спростовує. Дослідження науковця  опубліковане у журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Попередні дослідження встановили, що для щастя людині достатньо мати стабільний дохід на певному рівні. Але Метт Кіллінгсворт отримав інші результати. Виявилось, що немає порогу, після якого гроші перестали б мати значення для людини.

Річ у тім, що у попередніх роботах переважно оцінювався загальний рівень добробуту та задоволеності життям. Натомість у новому дослідженні оцінюється не лише теперішній рівень добробуту, але й пережитий. Він показує, що відчуває людина в певний момент.

Вчений виявив, що відчуття добробуту і щастя продовжує зміцнюватися разом з ростом доходу. Кіллінгсворт вважає, що це пов’язано з тим, що чим більше грошей у людини, тим сильніше вона відчуває контроль над своїм життям.

Проте вчений застеріг ставитися до фінансів, як до еквівалента щастя. Адже під час дослідження люди, які ототожнювали гроші й успіх, були менш щасливими за тих, які цього не робили.

Джерело: 24 канал

Читайте також: Жінка-трансгендер очолить МОЗ США

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward