Європейський банк та Нідерланди нададуть українським аграріям 25 мільйонів євро

event 21:09 Середа 25 Січня 2023 ПОДІЇ

Європейський банк реконструкції та розвитку під гарантії Нідерландів надасть Україні 25 мільйонів євро для підтримки агросектору.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це повідомляє пресслужба ЄБРР.

Коментар: Україна є великою сільськогосподарською економікою, яка постачає сільськогосподарську продукцію по всьому світу. Підвищення продовольчої безпеки під час війни – як на місцевому, так і на міжнародному рівнях – є ключовим елементом плану підтримки Банком реальної економіки України“, — йдеться в повідомленні.

Тому Нідерланди, член-засновник ЄБРР і важливий донор діяльності Банку в Україні, надають 25 мільйонів євро для підтримки приватних компаній, що працюють у важливих галузях, пов’язаних із сільським господарством, будь то сільське господарство, харчова промисловість, транспорт чи імпорт продукції.

Читайте також: В Європі раптово з’явились російські ракети: українська художниця представила свій проєкт наліпок

Цей внесок буде спрямований на продовольчу безпеку та допоможе залучити подальше фінансування ЄБРР в Україні.

Коментар: Війна проти України ставить під загрозу продовольчу безпеку в усьому світі, оскільки Україна є значним виробником і експортером продовольства. Фінансування підтримає приватні компанії, пов’язані з сільським господарством України, допомагаючи подолати глобальну продовольчу кризу, що насувається“, — сказала керуюча директорка ЄБРР Інес Роша.

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward