Як швидко висушити одяг: просто покладіть це в барабан машинки

event 21:36 Понеділок 06 Лютого 2023 БЛОГ

Як зробити так, щоб одяг швидко висох – питання надзвичайно актуальне для багатьох взимку, і тим більше – для тих, хто через постійні відключення світла сидить без опалення, пише уніан

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Як висушити одяг в пральній машині – спосіб з рушником

Один з ефективних способів, як швидко просушити одяг в пральній машині – це додатковий цикл віджиму. Включати його слід після того, як пральна машинка повністю закінчила прання. Тільки цього буде достатньо, щоб швидко висушити мокрий одяг. 

Однак досвідчені господині знайшли, як цей спосіб можна поліпшити, щоб висушити одяг дуже швидко – ледь не за 5 хвилин. Потрібні сухі махрові рушники. Просто додайте їх в барабан до випраних і віджатих вологих речей, а потім поставте на віджимання ще раз. За необхідності повторіть процедуру. Рушник вбере вологу з речей, і вони стануть сухими. Звичайно, у цього способу є недолік у вигляді необхідності після випрати і висушити ще й рушник, але ідеально підійде для випадків, коли висушити одяг потрібно так швидко, наскільки це можливо.

Як сушити одяг – рекомендації

Сушка білизни, безумовно, елемент домашньої рутини, що не вимагає спеціальних навичок. Але є прості рекомендації, як розвішувати одяг, щоб швидко висушити його, про які ви могли навіть не замислюватися. Наприклад, радять вивертати одяг кожні кілька годин. Це значно прискорить його висихання. 

Читайте також: Затримано торговця зброєю, який продавав перероблені пістолети

Ну і, звичайно, за можливості варто розвішувати мокрий одяг на певній дистанції. Тоді повітря буде рівномірно циркулювати, і білизна висохне швидше.

Останні новини
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward