Фахівці розповіли, чим корисний зелений чай

event 20:24 Вівторок 02 Листопадаа 2021 Здоров'я

Механізми впливу зеленого чаю на організм виявилися набагато складнішими, ніж вважалося раніше. Про це заявили співробітники Федерального інституту технологій Цюріха.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Вони наголосили, що вчені вже неодноразово говорили про користь цього напою і навіть науково доводили, що він може уповільнити процеси старіння, якщо вживати його регулярно. 

За словами експертів, довго вважалося, що катехіни, які містяться в зеленому чаї, є потужними антиоксидантами, які запобігають окислювальному процесу. А це означає, що вони можуть навіть позитивно впливати на ДНК та клітини, перешкоджаючи їх ушкодженню. 

Однак, останні дослідження свідчать, що поліфеноли, що містяться в зеленому чаї, не пригнічують окислювальний процес, а, навпаки, сприяють його швидкій появі.

Вчені наголосили, що були змушені навіть провести спеціальні експерименти на нематодних хробаках, і результати роботи це повністю підтвердили.

Коментар: Це швидше не антиоксиданти, а прооксиданти, які покращують здатність організму захищатися, подібно до вакцини“, – пояснюють автори наукової роботи. 

За їх словами, короткостроковий сплеск окислювального стресу дозволить організму швидко пристосуватися до таких процесів та посилити захисні функції всіх клітин. Насправді виявилось, що зелений чай насправді продовжує життя.

Джерело

Читайте також: Експерти розповіли, скільки відсотків українців страждають від ожиріння

Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward