Чи працюватиме транспорт під час жорсткого карантину в Україні – відповідь Кабміну

event 11:54 П’ятниця 04 Грудня 2020 ПОДІЇ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевняє, що транспорт в Україні продовжить працювати навіть тоді, коли у державі введуть більш жорстку форму карантину. За його словами, транспорт не є головним джерелом активного поширення COVID-19.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Окрім того, очільник Кабміну підтвердив те, що до кінця грудня в Україні не планують вводити локдаун, по всій території держави продовжить діяти помаранчева зона. Про це Денис Шмигаль розповів під час традиційної години запитань до уряду.

Коментар: Якщо говорити про запровадження жорсткіших заходів, то очевидно, що якщо буде погіршення ситуації, то ми можемо підняти це питання на початку січня. Стосовно того, чи буде працювати транспорт, – так буде: і авіакомпанії, і залізниця, і міський транспорт закривати не планується навіть при жорсткішому карантині“, – наголосив прем’єр.

Шмигаль додав: всі наукові дослідження показують, що транспорт не є головним джерелом активного поширення пандемії.

Раніше очільник МОЗ Максим Степанов пояснював, що закриття транспорту не вплине на епідеміологічну ситуацію. На його думку, під час локдауну в громадському транспорті не виникатимуть так звані “години пік”, тому порушень карантину майже не буде.

Також міністр інфраструктури Владислав Криклій наголошував: він наполягатиме на тому, щоб транспорт залишався робочим в період локдауну.

Лише глава МВС Аваков раніше допускав припинення залізничного і міжміського сполучення в разі тотального локдауну.

Що кажуть про введення локдауну в Україні

І міністр охорони здоров’я Максим Степанов, і прем’єр Денис Шмигаль заявили, що у грудні жорсткий карантин, найімовірніше, вводити не будуть. До розгляду цього питання можуть повернутися у січні.

Наразі ж, за словами Степанова, медична система витримує навантаження пов’язане з COVID-19.

А ось у січні локдаун можуть ввести відразу на 3 тижні.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Степанов пояснив, чому карантин вихідного дня не допоміг

Останні новини
15.10.2021, П’ятниця
14.10.2021, Четвер
13.10.2021, Середа
12.10.2021, Вівторок
11.10.2021, Понеділок
10.10.2021, Неділя
09.10.2021, Субота
08.10.2021, П’ятниця
07.10.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward