Блогерка-мільйонниця різко відреагувала на хейт в свою сторону

event 10:10 Понеділок 10 Січня 2022 Суспільство

Блогерка Софія Стужук різко відповіла на обвинувачення хейтерів, що вона “матір-зозуля”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Блогерка-мільйонниця Софія Стужук різко відреагувала на хейт в свою сторону. 

Підписники масово почали писати, що вона показує не правильний приклад матері, адже в неї в пріоритеті стоїть коханий, а не діти. Софія різко відповіла у Instagram-stories.

Після цього Софія Стужук написала довгий пост на своїй сторінці.

Коментар: “Моя система цінностей та координат завжди була сім’я. Я людина, в якій кохання море. Я потребую дарувати його і отримувати. Я кайфую бути в одних стосунках більше, ніж у свободі. Я люблю бути мамою і дуже люблю своїх дітей. Дуже. Як у будь-якої нормальної мами у мене часто бувають і докори совісті та пригнічення себе відчуттям недостатньо хорошої мами. Я знаю, скільки болю я пережила, коли зруйнувалась моя сім’я, бо це була моя найважливіша цінність. Проте цінності себе в мене було мінімум. Я знаю, який шлях я пройшла до того, щоб нарешті зрозуміти, що я багатогранна, і ролей у мене багато. І перша – жіноча, а лише потім партнера/дружини/мами/блогера/бізнесблабла та ін. І що я нікому нічого не винна. Я просто маю бути щасливою. А для цього мені потрібно робити те, що я хочу, і що для мене важливо, – написала Стужук.

Читайте також: Через помилку на педикюрі жінка залишилася без ноги

За словами блогерки, аби створити нову сім’ю, вона повинна бути гідною тієї людини, яку б хотіла бачити поруч із собою. Для побудови нових стосунків їй потрібен час та простір. Саме цим вона зараз займається.

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
18.01.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward