На Дніпропетровщині чоловік під час сварки кинув гранату в будинок сусідів

На Дніпропетровщині чоловік під час сварки кинув гранату в будинок сусідів

У Дніпрі слідчі повідомили 41-річному чоловіку, який кинув гранату та спалив будинок сусідів через сварку.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Повідомляється, що до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з будинків в Новокодацькому районі міста Дніпро. На місці події правоохоронці зʼясували, що на території приватного домоволодіння потерпілих, під час сумісного відпочинку, між сусідами стався конфлікт.

У центрі Вінниці 22-річний водій збив двох дівчат на переході

Після суперечки, підозрюваний на деякий час пішов додому та повернувся вже з димовою гранатою. Розбивши вікно, підозрюваний кинув димову гранату в приміщення. Внаслідок події зайнялась пожежа у приміщенні. Постраждалих немає.

Правоохоронці затримали чоловіка працівники кримінальної поліції у будинку знайомого поблизу лісосмуги, де він переховувався після скоєного злочину.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини