Українські полярники показали перших пінгвінят, які з'явились біля станції "Академік Вернадський" (ФОТО) 

Українські полярники показали перших пінгвінят, які з'явились біля станції "Академік Вернадський" (ФОТО) 

Біля станції "Академік Вернадський" з’явилися перші пінгвінята – найближчі місяці очікується справжній "бебі-бум".

З перших відкладених на початку листопада 11 яєць народилося 8 малюків, повідомили фахівці Національного антарктичного наукового центру.

Читайте також: Тарас Тополя відповів чи поїде гурт “Антитіла” виступати до Криму

Оскільки на острові гніздує рекордна кількість субантарктичних пінгвінів – понад 5,3 тисячі, а в їхніх гніздах 4,8 тис. яєць – на Новий рік біля “Вернадського” буде дуже багато малюків.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини