Біля станції "Академік Вернадський" з’явилися перші пінгвінята – найближчі місяці очікується справжній "бебі-бум".
З перших відкладених на початку листопада 11 яєць народилося 8 малюків, повідомили фахівці Національного антарктичного наукового центру.
Читайте також: Тарас Тополя відповів чи поїде гурт “Антитіла” виступати до Криму




Оскільки на острові гніздує рекордна кількість субантарктичних пінгвінів – понад 5,3 тисячі, а в їхніх гніздах 4,8 тис. яєць – на Новий рік біля “Вернадського” буде дуже багато малюків.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
