У Грузії відкликають закон про “іноагентів”

event 09:33 Четвер 09 Березня 2023 ПОДІЇ
Georgia

Саме цей законопроєкт спричинив масштабні протести в країні.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Урядуща партія «Грузинська мрія» та рух «Сила народу» вирішили відкликати з парламенту Грузії законопроєкт про «іноагентів», ухвалений у першому читанні. Про це повідомляєЕхо Кавказу”.

В заяві партії “Сила народу” йдеться:

Ми бачимо, що ухвалений законопроєкт викликав розбіжності у суспільстві. «Машина брехні» змогла подати законопроєкт у негативному світлі та ввести в оману певну частину населення. На законопроєкт був наклеєний хибний ярлик «російського закону», а його ухвалення в першому читанні було представлено в очах частини громадськості як відхід від європейського курсу.

Багатотисячні мітинги проходили 7-8 березня біля будівлі парламенту в Тбілісі. Поліція застосовувала проти учасників мітингу сльозогінний газ та водомети, демонстранти кидали каміння, підпалювали баки для сміття, будували барикади. Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі також підтримала протестувальників та закликала партію “Грузинська мрія” відкликати законопроєкт.

Партія також заявила:

Ми повинні уважно ставитися до миру, спокою та економічного розвитку в нашій країні, а також до просування Грузії шляхом європейської інтеграції. Тому необхідно витрачати енергію всіх наших співгромадян не на протистояння, а на розвиток країни у правильному напрямку.

Через це й було прийнято рішення беззастережно відкликати законопроєкт.

Нагадаємо, раніше ми писали, що росія вдарила по Києву ракетою “Кинджал” та влучила в об’єкт інфраструктури.

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward