“Люди викидаються з вікон”: невідомий відкрив стрілянину в університеті у Пермі (деталі)

event 10:36 Понеділок 20 Вересня 2021 ПОДІЇ

Пермський державний університет повідомляє про чотирьох постраждалих в результаті стрілянини у вузі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Близько 11 години невідома особа проникла на територію кампусу Пермського університету з травматичною зброєю і відкрла стрілянину на вулиці. Відомо про чотирьох постраждалих“, – розповіли у соцмережі фейсбук.

Університет просить студентів закритися в аудиторіях.

Коментар:Якщо ви на цей час знаходитеся в університеті, якщо ви перебуваєте в аудиторії, будь ласка, постарайтеся закритися зсередини і залишатися на місці. Якщо ви перебуваєте на території кампусу, покиньте територію, якщо це можливо“, – йдеться в повідомленні вузу в соцмережі.

Коментар: Якщо ви їдете в університет – розвертайтеся!“, – підкреслюється в повідомленні вузу.

За попередніми даними, стрілянину відкрив 18-річний Тимур Бекмансуров, зараз він забарикадувався в одній з аудиторій університету. Як повідомляє пресслужба вузу, “У нього є травматична зброя. Чотири людини постраждали при стрілянині в університеті в Пермі”, – повідомляє пресслужба ВНЗ.

Коментар: Невідомий проник на територію Пермського державного університету і відкрив стрілянину по студентах і викладачах. Є загиблі і постраждалі“, – сказало джерело в службі “Швидкої допомоги”. Люди самостійно евакуйовуються з будівлі, в тому числі вистрибують з вікон.

Джерело

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward