Медики назвали дешевий напій, що швидко знижує тиск

event 11:28 Понеділок 04 Липня 2022 Здоров'я

Тиск в артеріальному руслі, яке забезпечує переміщення крові від серця до органів, є добутком значень серцевого викиду і загального периферичного опору судин. Ці показники змінюються під впливом широкого спектра патофізіологічних чинників, переважно у різних поєднаннях.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Якщо у вас піднявся тиск, потрібно передусім розібратися з причиною. Можливі ситуації, коли тиск підвищився, але захворюванням це ще вважати не можна: на фоні сильного емоційного стресу, вживання алкоголю, після значного фізичного навантаження. Однак у здорової людини організм компенсує вплив усіх цих факторів і зберігає АТ у нормі.

Артеріальна гіпертензія розвивається внаслідок дії як генетичних механізмів, так і екзогенних факторів — надмірного вживання солі, психоемоційного стресу, ожиріння.

Однак знизити високі показники можна, додавши до свого раціону один червоний напій – томатний сік.

Читайте також: Ортопед розповів, яке взуття категорично не можна носити влітку

ЧОМУ ТОМАТНИЙ СІК ШВИДКО ЗНИЖУЄ ТИСК

Зазначається, що за регулярного споживання томатний сік здатен знизити кров’яний тиск. Причина, з якої цей напій має таку дію, полягає у вмісті в ньому калію.

Калій – це мінерал, який виконує багато важливих функцій в організмі. Вживання продуктів та напоїв, що його містять, може допомогти знизити високий кров’яний тиск.

ЯК КАЛІЙ ЗНИЖУЄ АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК

Мінерал відіграє значну роль у тому, скільки рідини зберігається в організмі, а також те, скільки вивільняється.

Якщо тіло утримує воду, це призведе до збільшення рідини у крові. Це своєю чергою чинить більший тиск на стінки артерій, що підвищує кров’яний тиск.

Щоб позбутися зайвої рідини з тіла, необхідний тонкий баланс натрію та калію. Адже, зауважують дослідники, надто багато натрію підвищує кров’яний тиск та змушує затримувати воду. Однак калій може відновити баланс і дозволити ниркам працювати правильно й знизити кров’яний тиск.

Останні новини
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
01.08.2022, Понеділок
31.07.2022, Неділя
30.07.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward