Коли і чому потрібно відмовитись від інтервального голодування?

event 13:40 Четвер 25 Травня 2023 Здоров'я

Щодня в інтервального голодування з’являється все більше послідовників. Однак іноді жінкам варто відмовитися від такої системи харчування 16/8 інакше можна сильно нашкодити своєму здоров’ю, пише Prostoway.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Ти ще не пробувала інтервального голодування? Неохоче віриться! Ось уже кілька років ця система харчування б’є неймовірні рекорди популярності. Зірки зізнаються, що худнуть тільки завдяки погодинній відмові від їжі, а звичайні жінки, крім втрати кг, знаходять безліч плюсів у суворій дисципліні цієї системи.

Вчені, як і раніше, сперечаються про користь інтервального голодування і вважають, що жорсткіші варіанти методики — з відмовою їжі більш ніж на 16 годин — підходять далеко не всім людям. Однак і класична схема 16/8 не підходить для постійної основи. А якщо точніше, то для менструального періоду.

Читайте також: Названо 4 продукти, які не можна їсти в спеку

На даний момент проведено недостатню кількість досліджень щодо взаємозв’язку голоду та менструації. І все ж таки експерти вважають, що інтервальне харчування може негативно позначатися на функціонуванні жіночої гормональної системи.

У звичайні дні наш організм спокійніше реагує на недоїдання, незбалансованість раціону та нестачу різних мікроелементів. А ось під час початку циклу все це може призвести до нездужання та зміни кількості втраченої крові. Саме тому в дні місячних краще скоротити кількість годин без їжі, а також збільшити кількість продуктів, багатих водою та клітковиною: зелені, огірків та деяких видів фруктів.

Втім, ніколи не варто забувати, що інтервальне голодування — не означає, що можна  безсистемно споживати їжу у дозволений для цього час. Такий підхід загрожує переїданням і нестачею корисних нутрієнтів. Прагніть зробити раціон більш збалансованим. У такому разі голодувати стане легше – а результати системи 16/8 швидше проявляться на твоїй фігурі!

Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward