Які продукти не варто мити перед використанням

event 11:57 Неділя 25 Вересня 2022 Здоров'я

Існує багато продуктів, які не варто промивати безпосередньо перед приготуванням. Адже це не тільки негативно позначиться на їхньому смаку, але ще й стане причиною розмноження небезпечних для здоров’я бактерій. Про це повідомляє GreenPost.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

До продуктів, які не потрібно мити, варто віднести курку, а також все інше м’ясо. Наприклад, на поверхні курячої тушки можуть бути бактерії, які можуть стати причиною розвитку серйозних захворювань. Досить часто люди стикаються із сальмонелами. Звичайно, вода може змити їх з м’яса, але при цьому бактерії без проблем під час цього процесу розлетяться по всіх поверхнях на кухні. 

Не стануть винятком не лише раковина та кухонний інвентар, а ще й руки людини, її одяг. Під час приготування сальмонела буде повністю знищена за рахунок гарячої води. Перш ніж приступити до варіння м’яса, необхідно скористатися серветками, щоб видалити м’ясний сік. Після цього руки обов’язково миються милом та гарячою водою.

Багато людей часто споліскують яйця перед тим, як їх розбити або почати відварювати. Вони вважають, що за рахунок цього всередину не потраплять небезпечні мікроби, але це не так. Яєчна шкаралупа має пористу поверхню, тому бактеріям набагато простіше проникнути всередину через пори.

Не потрібно мити гриби або ж тримати їх протягом тривалого часу у воді, адже вони мають губчасту структуру і будуть дуже добре вбирати в себе вологу. Ідеальним варіантом стане швидке ополіскування і потім обсушування за допомогою паперового рушника. Процедура виконується безпосередньо перед приготуванням продукту. Якщо ж помити їх заздалегідь, це призведе до того, що гриби втратять свою еластичність, а також можуть навіть змінити смак.

Цікавим моментом є те, що перед відправкою в окріп макаронів, їх можна промити, щоб видалити надлишки крохмалю. Після варіння макарони будуть промиватись лише тоді, коли людина збирається їх обсмажувати або ж додавати в якийсь салат.

Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward