На росії музей “ЯГОМИК” і інститут “ВСЕГЕИ” відмовилися використовувати свої абревіатури

event 09:44 Середа 27 Грудня 2023 КУРЙОЗИ

У Санкт-Петербурзі Всеросійський науково-дослідний геологічний інститут ім. А. П. Карпінського, більш відомий за своєю абревіатурою ВСЕГЕИ, змінив логотип сайту на Інститут Карпінського. А слідом за ним відомий за Уралом Якутський державний об’єднаний музей історії та культури народів Півночі імені Ярославського (ЯГОМИК) змінив назву на Якутський музей імені Ярославського.

Це помітили користувачі соціальних мереж. Вони припускають, що зміна трапилася у зв’язку з рішенням Верховного суду рф визнати “міжнародний рух ЛГБТ” екстремістським та заборонити його діяльність на території росії у листопаді цього року.

Однак у закладах це заперечують і вказують, що зміни відбулися кілька місяців тому і останніх змін у законодавстві не стосуються.

“Логотип, назва та кольори змінилися на сайті кілька місяців тому. При цьому абревіатура ВСЕГЕИ є брендом, без перебільшення, світового значення. Багато хто знає нас саме завдяки ньому”, – розповіли пресі в університеті.

Читайте також: iPhone може знімати гроші з росіян за кожне перезавантаження телефона

Також, як зазначається, абревіатура музею ЯГОМИК в Якутії “багато років веселить місцевих”, а також самих співробітників.

У республіці також існує Якутська міська громадська молодіжна організація (ЯГОМО) “Підліток”, але її засновник і депутат Олександр Підголов не збирається щось змінювати.

“Я, якщо чесно, від вас почув про жарти щодо абревіатури. Міняти не бачу сенсу. Ми вже стільки років працюємо, навіщо міняти? Нехай так залишається”, – пояснив Підголов.

Теги: ЛГБТ Росія
Останні новини
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward