У Києві поліція отримала повідомлення про замінування однієї з адмінбудівель. Інформація не підтвердилася, псевдомінера затримали.
Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу поліції.
Поліцейські затримали 37-річного місцевого мешканця, який здійснив й хибний виклик. Він пояснив, що таким чином вирішив пожартувати.
Читайте також: У Києві троє дітей потрапили до лікарні через шоколадки з наркотиками
Чоловіку повідомили про підозру. Йому загрожує до 8 років вʼязниці.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
