В Одесі впавши з фонтану загинув 13-річний хлопець 

В Одесі впавши з фонтану загинув 13-річний хлопець 

Трагічна подія сталась 7 червня в Одесі. 13-річний хлопець грався у фонтані у сквері 7-ї станції Великого Фонтану та загинув.

Про це повідомляють у пресслужбі поліції Одещини.

Попередньо встановлено, що двоє підлітків бавилися у непрацюючому фонтані, забралися на його верхню бетонну конструкцію, яка під час гри дітей обвалилася. Один хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких загинув на місці, а другий – травмував палець на руці. Його відвезли в лікарню.

Нині на місці події працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції.

Тіло загиблого слідчі направлять на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Читайте також: Україну накриють грози та спека: синоптикиня розповіла, якою буде погода на вихідних

Правову кваліфікацію події буде надано після встановлення всіх її обставин.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини