УПЦ МП не збираються “йти на компроміси” й натякнули на хресний хід

event 17:29 Четвер 23 Березня 2023 ПОДІЇ

Представники УПЦ МП заявили, що не збираються “йти на компроміси”, хоча повинні були покинути Києво-Печерську Лавру до 29 березня. Про це йдеться у зверненні синоду УПЦ МП.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Закликаємо всіх кріпитися у вірі, підсилити свої молитви і всіма законними засобами захищати нашу найдорожчу святиню — Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру“, — зазначили в організації.

Керівництво церкви повідомило про збільшення тиску на них і закликали своїх прихильників до “твердого і непохитного стояння у вірі”.

Масштабний тиск на віруючих Української Православної Церкви зростає, і сьогодні ми звертаємось до усіх вас, возлюблені у Христі браття і сестри, зі словом живої любові і закликом до твердого і непохитного стояння у вірі“, — йдеться у зверненні.

УПЦ МП вважає, що влада намагається їх “всебічно залякати, умовити на “компроміс” і “просто знищити”.

При цьому синод згадав про те, як тисячі вірян вийшли на хресний хід у 2-гу неділю Великого посту після Божественної літургії.

Хресною ходою після Божественної літургії разом йшли люди різних поглядів і політичних переконань, яких об’єднала любов до Печерських преподобних Отців. Усі вони вийшли висловити свою підтримку братії та свою громадянську волю.

Нагадаємо, що новий очільник МОН подав свою дисертацію на перевірку.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward