У воєнкома-забіяки з Самбора знайшли підозрілих активів на 4,4 млн

event 16:58 П’ятниця 22 Вересня 2023 ПОДІЇ
VOENKOM

НАЗК під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на понад 4,4 млн грн.

Про це повідомляє НАЗК.

Встановлено, що декларант та його дружина впродовж 2020-2022 років придбали низку об’єктів нерухомого майна.

Воєнком пояснив, що нерухоме майно було набуте “шляхом заощаджень сімʼї за попередній період, заробітної плати членів родини. Також він заявив, що отримав подарунка від матері у розмірі $42 тисячі”.

Однак, аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн.

Матеріали щодо воєнкома передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави.

Читайте також: Військовий втік з місця служби та зухвало закликав правоохоронців його спіймати (ВІДЕО)

Що цьому передувало?

  • 19 вересня в соцмережах поширили низку відеозаписів, на яких людина у військовій формі б’є чоловіка у цивільному. Постраждалий заявляв, що він з Харкова, а в приміщенні ТЦК його незаконно утримують вже шосту добу. Він публікував відео після побиття і просив допомоги.
  • Тримаючи пістолет, військовий погрожував людині в цивільному, що того “кинуть у багажник і закопають”. Йому та ще одному чоловіку, який приховано знімав цей інцидент на камеру, він сказав “підійматися”, а потім додав, що їх не буде шукати навіть поліція. У приміщенні також знаходились ще щонайменше двоє чоловіків у формі, які не зупинили побиття. 
  • ДБР затримало заступника начальника військкомату в місті Самбір на Львівщині та військового-водія, а також повідомило їм про підозру в катуванні.
Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward