У МЗС запустили новий чат-бот для українських туристів та заробітчан

event 13:44 Вівторок 18 Травня 2021 ПОДІЇ

За допомогою нового чат-бота українці, які перебувають за кордоном, зможуть оперативно вирішити цілу низку важливих питань.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У Міністерстві закордонних справ України запустили новий чат-бот для цілодобової консульської підтримки громадян України за кордоном.

Плюс три країни: українці наразі можуть подорожувати до 107 країн світу – МЗСПлюс три країни: українці наразі можуть подорожувати до 107 країн світу – МЗСЯк передає кореспондент УНІАН, про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав під час онлайн-брифінгу.

Коментар: “Сьогодні я радий оголосити про запуск нової послуги, нового цифрового продукту МЗС – це чат-бот платформа для цілодобової консульської підтримки громадян України. Бета-версія цифрового продукту чат-бота вже працює і доступна в месенджері Telegram, а також на сайті МЗС. Присутність чат-бота на інших платформах МЗС буде тільки розширюватися, це буде загальнодоступна послуга”, – сказав Кулеба.

Глава МЗС уточнив, що Telegram чат-бот можна знайти за адресою @MFA_support_bot.

Коментар: “Завдяки цьому зручному цифровому продукту сотні тисяч українських громадян можуть цілодобово і з будь-якої точки світу всього в кілька кліків отримати необхідну інформацію з консульських питань. Продукт поки розрахований насамперед для допомоги громадянам України, які проживають за кордоном або подорожують за кордоном”, – сказав Кулеба.

Також міністр повідомив, що саме можна дізнатися в цьому новому продукті. “Наприклад, як знайти консульство і потрапити на прийом, як оформити паспорт або посвідчення особи на повернення в Україну, як стати на консульський облік, як здійснити нотаріальні дії і завірити документи, як проголосувати на виборах за межами України, що робити в разі надзвичайних ситуацій, а також низку інших консульських питань”, – сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що цей чат-бот спрощуватиме життя громадян, які зможуть з легкістю дізнатися необхідну інформацію прямо в месенджері.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Без температури і кашлю”: вчені виявили новий симптом коронавірусу

Останні новини
23.06.2021, Середа
22.06.2021, Вівторок
21.06.2021, Понеділок
20.06.2021, Неділя
19.06.2021, Субота
18.06.2021, П’ятниця
17.06.2021, Четвер
16.06.2021, Середа
15.06.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward