“Важко хворий?”: Лукашенко не захотів обідати з путіним

event 16:52 Вівторок 09 Травня 2023 ПОДІЇ
LUKASHENKO

Назад до аеропорту у москві політика супроводжувала карета швидкої допомоги.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Пропагандисти заявили, що білоруському диктатору стало погано і після параду він під крапельницею вирушив додому у супроводі “швидкої”. Про це повідомляє ТСН з посиланням на російські ЗМІ.

Після параду 9 травня у москві Лукашенко не з’явився на обіді президента рф путіна з лідерами інших держав. Зазначається, що після параду Лукашенку різко стало погано, і він залишив москву.

Перед цим співробітники Федеральної служби охорони посадили білоруського диктатора до електромобіля служби безпеки та відвезли до місця покладання вінків.

Пропагандистські ЗМІ також інформують, що в останній тиждень Лукашенко серйозно захворів, і всі заходи за його участю було скасовано. Однак самопроголошений президент Білорусі все ж прибув на парад до москви на особисте прохання путіна.

Пропагандисти також повідомляють, що Лукашенку надали бригаду лікарів: “Він скасував усі зустрічі, перебуває під крапельницею”. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що п’яний шаурміст впустив половину шаурми на підлогу, а іншу подав у своїй рукавиці. Відповідне відео зняла клієнта, яка замовила шаурму у горе-кухаря.

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward