СБУ викрила підприємство, яке фінансувало окупантів

event 13:52 Четвер 19 Січня 2023 ПОДІЇ
pidpriemstvo

Служба безпеки України викрила одне з підприємств агропромислового комплексу Дніпропетровщини, яке здійснювало фінансування окупаційної влади Херсону.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Було встановлено, що одне з Дніпровських підприємств мало афілійовану структуру з виробничими потужностями на території  Херсонської області. Після окупації цієї території керівництво підприємства, через підконтрольну структуру, вступило в змову з окупаційною владою та запропонували їм співпрацю. 

Під час окупації підприємство виробляло товари продовольчої групи та реалізовували їх на захоплених територіях Херсонської області та Криму. Потужності виробництва складали декілька десятків тон на місяць.

Гроші від продажу продукції направлялися на забезпечення харчування окупаційних військ, а будівельна техніка підприємства використовувалась у створенні оборонних споруд ворога.

Читайте також – У Мелітополі вчителька виявилась прихильницею “руского міра”

Під час обшуків правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку, яка попередньо використовувалась у протиправній діяльності.

Наразі тривають слідчі дії. Встановлюються інші особи, причетні до співпраці з окупаційною владою та фінансування збройної агресії проти України.

Останні новини
30.01.2023, Понеділок
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward