На Закарпатті троє дітей отруїлися чадним газом

На Закарпатті троє дітей отруїлися чадним газом

У ніч з 30 на 31 березня на Закарпатті троє дітей отруїлися чадним газом. ЇХ госпіталізували до лікарні.

Про це повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС у Закарпатській області

Дітей 2015, 2011 та 2023 років народження, мешканців міста Хуст доставили до Хустської центральної районної лікарні.

Читайте також: На Житомирщині судитимуть чоловіка, який кинув гранату на подвір’я пенсіонера

“Всі вони перебувають у дитячому відділенні з попереднім діагнозом - отруєння чадним газом. Стан здоров'я госпіталізованих задовільний”, - повідомили у ДСНС.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини