У ніч з 30 на 31 березня на Закарпатті троє дітей отруїлися чадним газом. ЇХ госпіталізували до лікарні.
Про це повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС у Закарпатській області
Дітей 2015, 2011 та 2023 років народження, мешканців міста Хуст доставили до Хустської центральної районної лікарні.
Читайте також: На Житомирщині судитимуть чоловіка, який кинув гранату на подвір’я пенсіонера
“Всі вони перебувають у дитячому відділенні з попереднім діагнозом - отруєння чадним газом. Стан здоров'я госпіталізованих задовільний”, - повідомили у ДСНС.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
