На Волині судили чоловіка, який пересилав вогнепальну зброю поштою

На Волині судили чоловіка, який пересилав вогнепальну зброю поштою

На Волині жителя Кривого Рогу судили за незаконне поводження зі зброєю. Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

Так, суд визнав 39-річного чоловіка винуватим у незаконному поводженні зі зброєю і боєприпасами (ч.1 ст. 263 КК України).

Читайте також: На Одещині подружжя незаконно перевозило чоловіків за кордон

Доведено, що судимий уже за такий злочин чоловік упродовж липня-серпня 2023 року двічі пересилав на Волинь за посередництвом поштового оператора вогнепальну зброю – перероблені зі стартових пістолети.

Читайте також: На Рівненщині чоловік вбив знайому

Під час обшуку в його оселі знайшли також набої, які він теж придбав та зберігав без передбаченого законом дозволу.

Суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини