На Волині жителя Кривого Рогу судили за незаконне поводження зі зброєю. Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.
Так, суд визнав 39-річного чоловіка винуватим у незаконному поводженні зі зброєю і боєприпасами (ч.1 ст. 263 КК України).
Читайте також: На Одещині подружжя незаконно перевозило чоловіків за кордон
Доведено, що судимий уже за такий злочин чоловік упродовж липня-серпня 2023 року двічі пересилав на Волинь за посередництвом поштового оператора вогнепальну зброю – перероблені зі стартових пістолети.
Читайте також: На Рівненщині чоловік вбив знайому
Під час обшуку в його оселі знайшли також набої, які він теж придбав та зберігав без передбаченого законом дозволу.
Суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
