На Київщині чоловік викопав тіло з могили й приніс у двір односельцю

На Київщині чоловік викопав тіло з могили й приніс у двір односельцю

Поліцію викликав сам чоловік, який побачив тіло.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

На Київщині в селі Гоголів стався моторошний інцидент: місцевий житель розкопав могилу та дістав тіло небіжчика.

Про це повідомив голова поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Після цього чоловік перевіз труп на територію домоволодіння односельця. Власник оселі, який знайшов тіло мерця, викликав поліцію.

Мотиви такого вчинку з’ясовують слідчі. Ймовірно, чоловік має психічні розлади. А поки що йому оголосили про підозру за ч. 1 ст. 297 — наруга над могилою або тілом померлого.

Санкція статті передбачає від 17 000 до 68 000 гривень штрафу або до шести місяців арешту, або до трьох років обмеження чи позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СБУ затримала “агента-консерву” фсб, який влаштувався до оборонного заводу. Насамперед агент намагався встановити точну кількість та види іноземного озброєння, які проходили техобслуговування.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини