На Київщині чоловік розбещував неповнолітню дівчинку

На Київщині чоловік розбещував неповнолітню дівчинку

Прокурори в суді довели, що чоловік ввечері зайшов до кімнати, де відпочивала 14-річна родичка його дружини, він сів поруч біля дівчини на дивані та вчинив розпусні дії щодо неї.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Читайте також: Мешканець Запоріжжя вимагав у військового 6 тисяч доларів неіснуючого боргу

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури киянина визнано винними у розбещенні неповнолітньої (ч. 2 ст. 156 КК України). 

Його засуджено до 5 років позбавлення волі.

Читайте також: Угорщина позбавила підтримки частину українських біженців

Свою вину засуджений не визнав, однак прокурор надав достатньо доказів, що вказують на його причетність до скоєння злочину.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини