На Харківщині затримано “завуча”, яка впроваджувала систему освіти країни-агресора 

event 15:33 Середа 01 Лютого 2023 ПОДІЇ
zavuch

На Харківщині викрито чергову колаборантку, цього разу поплічницею ворога виявилась “завуч” одного з коледжів, яка впроваджувала систему освіти рф.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

За даними слідства, під час окупації м. Куп’янськ місцева жителька допомагала загарбникам впроваджувати освіту за російськими стандартами.

На початку червня 2022 року підозрювана разом з іншими працівниками коледжу організувала набір студентів на нові фахові спеціальності у так званому “Купянском медицинском колледже имени Марии Шкарлетовой”. Який був створений окупаційною адміністрацією на базі медичного коледжу в Куп’янську.

У серпні жінка обійняла посаду “заступника директора з виховної роботи” у навчальному закладі.

Підозрювана розробляла плани, навчання, брала участь у нараді, присвяченій процесу впровадження російської освітньої навчальної програми. Також жінка переконувала інших співробітників коледжу переходити на російськомовну програму навчання.

Читайте також – Викрито зрадницю з Херсонщини, яка була “посередницею” між жителями та окупантами

Крім того, щоб дізнатися всі тонкощі викладання за стандартами та програмами рф з використанням російських підручників, жінка пройшла перепідготовку в “Курском институте развития образования”

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward