На Чернігівщині в каналізаційній шахті загинула ціла сім’я

На Чернігівщині в каналізаційній шахті загинула ціла сім’я

У Чернігівській області рятувальники дістали з каналізаційної шахти тіла трьох людей. 

Про це повідомляє  ДСНС.

22 серпня до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про те, що до каналізаційної шахти на території приватного будинку у місті Новгород-Сіверський впали троє людей.

 Читайте також: У Миколаєві чоловік побив патрульного

На місце події прибуло 8 рятувальників та дві одиниці техніки. Надзвичайники у засобах захисту органів зору та дихання спустилися у шахту та дістали тіла загиблих.

Як з’ясувалося, ними виявилися чоловік, 1975 р. н., жінка, 1984 р. н. та їх 17-річний син. Причина та обставини трагедії встановлюються правоохоронними органами.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини