У Чернігівській області рятувальники дістали з каналізаційної шахти тіла трьох людей.
Про це повідомляє ДСНС.
22 серпня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що до каналізаційної шахти на території приватного будинку у місті Новгород-Сіверський впали троє людей.
Читайте також: У Миколаєві чоловік побив патрульного
На місце події прибуло 8 рятувальників та дві одиниці техніки. Надзвичайники у засобах захисту органів зору та дихання спустилися у шахту та дістали тіла загиблих.
Як з’ясувалося, ними виявилися чоловік, 1975 р. н., жінка, 1984 р. н. та їх 17-річний син. Причина та обставини трагедії встановлюються правоохоронними органами.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
