Майор вимагав від вдови військового 150 тисяч гривень

Майор вимагав від вдови військового 150 тисяч гривень

Його засудили до двох років перебування у дисциплінарному батальйоні.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Заступник командира однієї із військових частин Національної гвардії України вимагав від вдови загиблого військового 150 тисяч грн. Гроші він просив в обмін на те, що їй виплатять 15 млн грн через втрату чоловіка на війні. 

Про це повідомляє ТСН з посиланням на вирок Ізмаїльського районного суду Одеської області. 

За даними матеріалів суду, майор 2 лютого 2023 року отримав від вдови загиблого військового Нацгвардії 150 тисяч грн за те, що її чоловіка визнають загиблим через бойові дії й жінка зможе отримати 15 млн грн компенсації від держави. 

На суді підозрюваний свою провину визнав та розкаявся. Також він погодився співпрацювати зі слідством. 

Заступника командира військової частини засудили до 2 років позбавлення волі, замінивши цей термін на 2 роки перебування у дисциплінарному батальйоні. 

Також військовий повинен сплатити 29155 грн за проведення експертизи. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Київщині судитимуть педофіла, який розбещував 6-річну дитину. Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, проживаючи по сусідству з родиною дівчинки, скористався відсутністю вдома матері та зайшов до будинку. 

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини