Через масштабний збій українського мобільного оператора Київстар у соцмережах активізувалися шахраї.
Про це повідомляє пресслужба Київстар у Facebook.
Коментар: "Наразі в різних месенджерах активізувалися шахраї, тому ми просимо вас довіряти тільки офіційній інформації", — йдеться в повідомленні.
Читайте також: Масштабний збій у роботі “Київстар”: вийти на зв’язок можна у Пунктах незламності Рівненщини
Оператор не уточнив, як діють шахраї, але закликав не ділитися номерами телефонів та особистими даними з підозрілими людьми, оскільки вони можуть виявитися шахраями.
Коментар: "Новини про компенсації та терміни оновлення мережі надходитимуть винятково з офіційних сторінок компанії", — додали у пресслужбі.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
