Ввечері 12 серпня Вищий антикорупційний суд України обрав колишньому заступнику міністра енергетики Олександру Хейлу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 жовтня. Його викрили на хабарі в 500 тисяч доларів.
Про це повідомляє hromadske.
Читайте також: Мобілізація в Україні: що нового готують для військовозобов’язаних
Суд відправив Хейла під варту з можливістю внесення 25 млн гривень застави.
Читайте також: Нацбанк підняв долар: офіційний курс валют на 13 серпня
Нагадаємо, раніше стало відомо, що правоохоронці затримали на хабарі у 500 тис. доларів заступника міністра енергетики.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
