Чому треба обкопувати дерева навесні: дачникам на замітку

Чому треба обкопувати дерева навесні: дачникам на замітку

Часто дачники запитують чи треба обкопувати дерева саме навесні й для чого це робити.  У подробицях читайте поради досвідчених садівників, щоб отримати відповідь на питання, пише prostoway.

Плодові дерева радять обкопувати обов’язково, щоб ґрунт збагатився киснем й коренева система дерева “ожила” після зимових холодів. Як правильно це робити, щоб не нашкодити корінню? Щоб зворушити землю, лопату треба занурювати наполовину.

Читайте також: Як правильно підібрати розмір каблучки: практичні поради

Радіус обкопаного кола повинен бути не менше 50 сантиметрів. Також досвідчені садівники радять обкопувати дерева на ширину їхньої крони. Під час обкопування бажано удобрити дерево перегноєм з листя або внести інше добриво. Якщо правильно доглядатимете за садом, то дерева віддячать вам своїми смачними плодами.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини